7. 8. 2019
Sezona letních festivalů vrcholí. Pokud jste se letos byli podívat na některém z členských festivalů, možná se Vám dostal do rukou náš festivalový průvodce. A pokud ne, tak jej můžete v digitální podobě najít zde.
Zatímco pořadatelé festivalů sklízejí ovoce celoroční práce, ani asociace nijak neotálí. Připravujeme hned několik témat, o která se s Vámi rádi v průběhu druhé poloviny tohoto roku podělíme. Kromě dlouhodobé agendy připravujeme například festivalový dotazník spokojenosti. Jelikož cílem asociace je neustále zlepšovat úroveň tuzemských festivalů jak pro pořadatele, tak pro návštěvníky. Návštěvnická, Vaše, zpětná vazba je pro nás tedy nesmírně důležitá, a my Vám chceme dát příležitost vyjádřit se k festivalům tam, kde Vás bude slyšet.
Dále připravujeme také první konferenci FESTAS. Ve spolupráci s členským showcase festivalem Nouvelle Prague na podzim připravujeme konferenci věnovanou všemu kolem, nejen, domácích festivalů. Pokud Vás zajímá, kdo jsou členové asociace a jak asociace pracuje, nebo byste jen chtěli s členy prohodit pár slov, tato událost je právě pro Vás. Více informací se dozvíte již brzy.